reklam

Organlar ve Sebzeler

5 sene önce osm@n tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.
sebze ve insan

sebze ve insan

 

* Havuç Dilimi insan gözüne benzer. Bilimsel Araştırmalar havucun gözlerin kan akışını ve işlevini iyileştirdiğini göstermiştir.

* Domateste kalpte oldugu Gibi Dört odacık vardır ve kırmızı renklidir. Araştırmalar domatesin kalp ve kan sağlığına faydalı olduğunu göstermiştir.

* Üzüm salkımı kalp şeklindedir , Onu Bir üzüm Tanesi kan hücresi Gibi görünmektedir ve Araştırmalar üzümün Ciddi kalp ve kan canlandırıcı Bir gıda oldugunu göstermiştir.

* Ceviz Küçük Bir beyin görünümündedir.  Beyin Fonksiyonları için faydalıdır.

* Fasulya böbrek görünümündedir ve böbrek fonksiyonlarını iyileştirir.

* Sap kereviz, Cin Lahanası ve Ravent kemiklere benzer. Gıdaların Kemikler, sodyum oranları Eşit ve% 23 dür. .

* Patlıcan, avokado ve armut kadınların rahim ve serviks Sağlığı ve fonksiyonlarını Hedefler ve görünümleri organlara benzerler bir araya geldi. Araştırmalar kadınların haftada Bir avokado yemeleri Halinde hormonları dengelediğini, istenmeyen Doğum sonrası kilolarını azalttığını ve serviks kanserini önlediğini göstermiştir.

* İncir tohum doludur ve ağaçta ikili Olarak asılarak buyur. İncir sperm sayısını ve hareketliliğini arttırır ayrıca erkek kısırlığını önler.

* Tatlı patatesin Görünümü pankreasa benzer ve şeker hastalarının Glisemik indeksini dengeler.

* Zeytin yumurtalıkların Sağlığına ve fonksiyonuna  yardımcı olur.

* Soğan Vucut Hücreleri görünümündedir . Bütün Vücut hücrelerinden Atik maddelerin temizlenmesine yardım eder. Hatta gözlerin epitelyal katlarının yıkayan gözyaşlarına safra Sebep Olur.

  İşgörmezlik ödemesi (İstirahat Raporu) parası T.C. Ziraat Bankasına ve PTT ye yatmakta ve ödemeler bazı nedenlerden dolayı gecikmekte,mesela ayın 1 ile 8'i arasında sistemde görülebilen ödemeler diğer günler görünmemektedir.Bu ödemelerin en az 1 ay süre i...
Toprağı nemlendirir Toprağın kurumasını önler Toprağın kireçlenmesini önler Toprağı canlandırır Toprakta ki mikro organizmayı artırır Suyun akıp gitmesini önler Kuru ve verimsiz toprağı canlandır ORMUS TARIM; Bor, çinko, mangan, molibden, bakır, selen...
Kadirli yöresinde yaşanan ağalar ve eşkiyalar kavgasında halkın belleğinde Safiye Mehmet olarak bilinen eşkiyanın Yaşar Kemal tarafından İnce Memed olarak romana dönüştürüldüğü görüşleri yaygındır. Kadirli'de Safiye Mehmet hakkında araştırmalar yayan FOTO GÜNEŞ'in...