devlet bahçeli devlet bahçeli[/caption]

 

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin Önce ülkem ve milletim sonra partim düşüncesi 2002 yılında ülkenin içinde bulunduğu büyük oyunu bozmak için baraj altı kalmayı göze alarak erken seçim kararı alması iyi bir örnektir.Böyle bir şeyi hiç bir genel başkan yapmamış halihazırdaki hiç bir genel başkanında yapması mümkün değildir. Hatırlamacağı üzere 2002 yılında DSP-MHP-ANAP koalisyon hükümetinden hoşnut olmayan şimdi adı faiz lobisi olan çevreler DSP’yi bölerek hükümeti düşürüp yeni bir hükümet kurmak istemiş ancak Bahçeli bunları görmüş erken seçim kararı alarak, bu tezgahı bozmuştur.Şimdi gelelim Bahçeli’den nefret edenlerin bu nefretinin neye dayandığına.

Osmaniye’nin zengin bir ailesinden gelen Devlet Bahçeli’nin maddi varlığı siyasete girdikten sonra kötüleşmiştir. Bamya yemeği gibi seveni çok seven , sevmeyeni nefret eden bir Anadolu çocuğu. İşte Devlet Bahçeli’nin bilinmeyen yönleri.

1- Seçim gezisi esnasında Bursa’nın Yenişehir İlçesi Koyunhisar Köyünde  cami için yardım isteyen imama ” Şimdi yaparsam oy için derler” deyip seçimden sonra kendi kişisel hesabından  100 bin TL yardım yapan kişi Devlet Bahçeli’dir.

2- Milletvekilli maaşını Mehmetcik Vakfına bağışlayan kişi Devlet Bahçeli’dir.

3- Üniversiteden olan emekli aylığını Kız Yetiştirme Yurduna bağışlayan kişi Devlet Bahçeli’dir.

4- Ermeni araştırmaları için Hükümetin vermediği 400 bin TL üzerindeki parayı Türk Tarih Kurumuna bağışlayan kişi Devlet Bahçeli’dir.

5- Kişisel seyahatlerinde parti makam arabasını kullanmayan kişi Devlet Bahçeli’dir.

6- Okuttuğu öğrenci sayısını ben bulamadım kendisi bile bilmiyordur sanırım.

7- Yalan söylediği görülmemiştir.

8- Verdiği kişilik dersi aşağıdaki videodadır.

Yaptığı hayır işlerinin bilinmesini istemeyen Devlet Bahçeli hakkından ben bildiklerimi yukarıda paylaştım. Devlet Bahçeli dürüstlüğü ve karakteristlik özellikleri ile Türkiye’ye 2 numara büyük geldiğinden dolayı bir türlü iktidar olamamış ve eleştirilerin hedef noktası olmuştur. Dualarımız seninle Liderim.

 

Allah yolunu bahtını açık etsin. Ne Mutlu Türküm Diyene.

Yazar
Yazar
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Hangi İl Kaç Saat Oruç Tutuyor

Sonraki Yazı:Fitre Nedir,Kimlere Verilir ?

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

Ecce Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus Bu tema Ecce Web Tasarım tarafindan düzenlenmistir. Hiçbir sekilde kopyalanamaz.